Jak kupować?


Zasady dokonywania zakupów:


Domniemywa się, że Użytkownik sklepu zapoznał się z treścią regulaminu przed złożeniem zamówienia.

Zamówienie jest realizowane pod warunkiem prawidłowo wypełnionego formularza zamówienia oraz wybrania sposobu zapłaty i dostawy towaru.

Po złożeniu zamówienia Użytkownik otrzyma potwierdzenie złożenia zamówienia w formie elektronicznej lub telefonicznie.

W przypadku płatności za pobraniem „witalny-ogrod.pl” zastrzega sobie w razie wątpliwości, prawo do weryfikacji zamówienia telefonicznie lub pocztą elektroniczną. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.

W przypadku, gdy ze względu na brak zamówionego towaru i skompletowanie całego zamówienia jest niemożliwe w ustalonym terminie, Zamawiający zostanie poinformowany o niekompletności zamówienia. Ponadto zostanie poinformowany o możliwości jego zrealizowania w terminie późniejszym lub w terminie normalnym, ale z niekompletną jego realizacją oraz o możliwości jego całkowitego anulowania. W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o częściowej realizacji zamówienia pozostała część kwoty (w przypadku przedpłaty) zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto przez niego wskazane. W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o rezygnacji z zamówienia cała kwota zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto z, którego dotarły pieniądze lub inne konto przez niego wskazane.

Zamawiający sugeruje się opisem produktu, a nie jego zdjęciem.

Zamówiony towar jest wysyłany do Zamawiającego w terminie od 1- 7 dni roboczych od złożenia zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem) lub od dnia zaksięgowania wpłaty (w przypadku przedpłaty na konto).

 Sklep nie ponosi odpowiedzialności finansowej za nieudane zakupy klientów. Prosimy więc o przemyślane zakupy.


 

Obsługa klienta i doradztwo

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl