Efektywne mikroorganizmy - ProBio Emy sklep witalny-ogrod.pl

Probiotyki w w hodowli trzody chlewnej – praktyczne zastosowanie.
Probiotyki w w hodowli trzody chlewnej – praktyczne zastosowanie.

Trzoda chlewna to najważniejszy kierunek produkcji zwierzęcej w Polsce.  Taka hodowla może być wyzwaniem, ale przy zastosowaniu odpowiednich technologii  można unikać i rozwiązywać najczęstsze problemy. Kluczowe elementy sukcesu to po pierwsze regularna opieka weterynaryjna, odpowiednie żywienie i dbałość o warunki środowiskowe.

Dzięki nim można utrzymać zdrowe i wydajne stado.  

czytaj całość »
Probiotyki w chowie drobiu- jak je prawidłowo zastosować ?
Probiotyki w chowie drobiu- jak je prawidłowo zastosować ?

Probiotyki dla drobiu to naturalne wyroby na bazie żywych bakterii probiotycznych zasiedlających przewód pokarmowy. Są to żywe bakterie należące do flory naturalnej.

Wprowadzenie probiotyków do układu trawiennego ptaków pozwala uzyskać odpowiednie proporcje pomiędzy florą szkodliwą i pożyteczną.

Zarządzanie fermą drobiu wymaga wiele działań jednakże bardzo ważną kwestią jest odpowiednie zarządzanie ryzykiem strat produkcyjnych. Bardzo częstą przyczyną są infekcje o podłożu bakteryjnym i wirusowym. Dlatego szerokie już grono chodowców drobiu decyduje się na wprowadzanie do diety preparatów probiotycznych. Dowiedz się, jakie probiotyki dla kur znajdziesz w ofercie naszego sklepu witalny-ogrod.pl oraz jak je prawidłowo zastosować.

 

czytaj całość »
Polecane produkty
Obsługa klienta i doradztwo

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl